• A
  • A
  • A
  • homepage

Úvod » Pro školy » Předmětové soutěže MŠMT » Archimediáda

Archimediáda

Termín 10.4.2024
Místo konání GJŠ Přerov
Organizátor Pavlína Navrátilová, souteze@svcatlas-bios.cz, +420 581 201 246
Kategorie G
Určeno pro ZŠ a víceletá gymnázia
Kolo Okresní
Garant soutěže Mgr. Pavel Hlaváček, hlavacek@gjs.cz, 581706728

Web soutěže

Další informace

Vážení učitelé,

v neděli 31. března 2024 končí školní (domácí) kolo Fyzikální olympiády pro kategorie G (Archimediáda). 

Přihlašování do okresního kola bude probíhat přes systém OSMO (podobně jako u matematiky).

Pro přihlášení žáků je nutné v systému OSMO (https://osmo.fyzikalniolympiada.cz/) založit ve vaší škole soutěž (kliknout na založit) a zadat žáky. Soutěž by měla být založená nejpozději 31. března. Založit soutěž a zadávat žáky mohou pouze garanti vaší školy (viz předchozí e-mail na podzim). Pokud nemáte ve vaší škole garanta, tak mi napište e-mail a já vás přidám - garantů na škole může být více.

Pro úspěšný postup do dalšího kola musí být žáci zadaní v systému OSMO a musí mít zadáno soutěží (mají automaticky, pakliže je k soutěži přihlašujete vy) a žáci musí mít alespoň 25 bodů ze školního (domácího) kola - nutno zadat dosažené body za jednotlivé úlohy do OSMO (rozkliknout „Tabulka řešení“ a „Zadat body“), forma školního (domácího) kola je na vás.

Soutěžící zadejte do systému nejpozději do 3. dubna 2024Žáci, kteří splní podmínky přihlásím do okresního kola a do 5. dubna 2024 pošlu e-mail o potvrzení o přihlášení žáků garantům vaší školy, kteří jsou registrovaní v OSMO.

V případě dotazů nebo komplikací mi napište e-mail.

Okresní kolo proběhne pro přihlášené žáky ve středu 10. dubna na Gymnáziu Jakuba Škody od 8:00, bude Vám zaslána pozvánka. Případně bude zveřejněna na webu SVČ Atlas a Bios, Přerov: Fyzikální olympiáda | Soutěže MŠMT | Středisko volného času ATLAS a BIOS Přerov (svcatlas-bios.cz)

S pozdravem a přáním příjemného týdne

Pavel Hlaváček

hlavacek@gjs.czNastavení souborů cookies
Tento web používá soubory cookie, které pomáhají fungování webu, zajištění bezpečnosti a také ke sledování vaší interakce s naším webem.  více informací
Přijmout nezbytné
Přijmout vše