Vážení rodiče, dospělí účastníci kroužků,

 

Po celou dobu nouzového stavu a mimořádných opatření se naši pracovníci snažili nabízet různé volnočasové aktivity a on-line činnosti na našem webu i prostřednictvím sociálních sítí. Tato naše snaha byla oceněna opravdu pěknými počty aktivních účastníků a kladnými ohlasy v rámci zpětné vazby. Jsme za tyto odezvy a váš stále trvající zájem opravdu rádi. Bohužel i tak zůstává dlouhé období neuskutečněných aktivit.

V průběhu měsíců červen, červenec, Vám tak budou, v souladu s legislativou, na účty poukazovány poměrné části kurzovného za nerealizovanou zájmovou pravidelnou činnost. Vratky za platby v hotovosti budou řešeny na základě individuální domluvy. Vzhledem k administrativní náročnosti nelze tyto částky převádět na příští školní rok nebo jiné aktivity.

Pokud byste se ale rozhodli ponechat vracenou částku na činnost SVČ, je to možné, prosíme o poskytnutí této informace do 18.6.2021. Peníze zůstanou SVČ na základě darovací smlouvy, kterou si můžete stáhnout na našem webu ZDE, popř. je k dispozici u vedoucích oddělení v tištěné podobě.

V případě dotazů nás můžete kontaktovat na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.; mob. 720 176 440; 721453143

 

V Přerově, 8.6.2021                                           Za všechny pracovníky SVČ ATLAS a BIOS

                                                                       Mgr. Blanka Mašková, ředitelka

Informace