Akce Tělovýchova

Aktuality Tělovýchova

Tancer cup ve Zlíně

Pódiové skladby AlfaBeta uspěly v sobotu 18.3.2023 ve velké konkurenci na taneční soutěži „ TANCER CUP“ ve Zlíne v disciplíně Art dance. Dívky si přivezly zlaté umístění s choreografií  „Ve víru galaxie“ v kategorii děti a bronzové byly dívky v kategorii hlavní s choreografií „Carry You“.

 

Mimořádný trénink v gymnastické hale

Na mimořádném tréninku gymnastiky ve specializované gymnastické hale v ZŠ U Tenisu děvčata cvičila zejména na nářadí, které na Atlase nemáme, a to odpružené gymnastické ploše, trampolínovém pásu, kruzích a využila i přeskokový stůl s dopadem do molitanové jámy.

Gymnastika na taneční soutěži v Bystřici pod Hostýnem

Pódiové skladby AfaBeta Přerov byly úspěšné na taneční soutěži „Včelínský taneční pohár“ v Bystřici pod Hostýnem v sobotu 11.3.2023, kde získaly přední umístění v kategorii Art dance ve všech věkových kategoriích.

1.místo – Ve víru galaxie – děti

3.místo – Máme rádi zvířata – děti

2.místo - Lavender dream – junioři

1.místo – Ray of sunshine – hlavní

Podiové skladby na plese v MD

Malé gymnastky z Pódiových skladeb Beta v sobotu 25.2.2023 vystoupily na maturitním plese své trenérky. Jejich vystoupení pod názvem „Ve víru galaxie“ byla odměněno velkým potleskem.

 

 

Laser aréna o jarních prázdninách

O jarních prázdninách se děti zúčastnily herního dopoledne na kuželně  a v Laser aréně v Přerově, kde si formou hry poměřily své dovednosti.

Všichni byli nadšeni.

 

Tělovýchova

Oddělení vede Mgr. Jan Gregovský a s ním na oddělení pracuje Ing. Pavel Rochla a Pavlína Chodilíková s Mgr. Evou Štěrbovou

Honza za svoji kariéru přivedl již spousty kluků i holek k florbalu a sportovním aktivitám např. střelectví, badminton a dalším. Každoročně Honza motivuje děti a mládež k volnočasovému sportování pořádáním cyklistických soutěží a sportovních táborů, hledá stále nové sportovní aktivity, kterými chce mladou generaci přivést k zdravému životnímu stylu. Pavel se aktivně věnuje Aikidu a Všem akcím s ním spojeným. 

K páteřním zájmovým kroužkům tohoto oddělení patří také gymnastika a její dnes už hodně známé a úspěšné pódivé skladby, které vedou  Mgr. Eva Štěrbová s Pavlínou Chodilíkovou společně s mnoha externími pedagogy.  Nabídku oddělení obohacují i zdravotní cvičení a pohybovky pro předškoláky. 

 

Sledujte oddělení Tělovýchovy na našem

 

Tělovýchova - přehled kroužků


Informace