Ekoporadna – PET poradna

Ekoporadna, kterou provozuje Středisko volného času ATLAS a BIOS Přerov se nachází na druhém místě vzdělávání SVČ v Bezručově ulici 12, kde je středisko ekologické výchovy BIOS. V krásném přírodním prostředí se nachází budovy s prostory pro ekologicky zaměřené nebo chovatelské kroužky, které využívají vlastní mini ZOO k předávání vědomostí v oblasti chovatelství drobných domácích zvířat, nabízíme exkurze s výkladem, prohlídky chovu v rámci pestrých zájmových aktivit pro veřejnost. Realizujeme mnoho výukových programů a vzdělávacích přírodovědných soutěží, jsme organizátory a garanty okresních a krajských biologických olympiád a naše Ekoporadna je známá hlavně jako PET poradna, která nabízí:

Ekoporadna – Pet poradna BIOS:

 Kontakt: tel. 604437685, 581735009, email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 1. Poradenství v péči a chovu drobných zvířat - domácích mazlíčků /PET/ v oborech:

Teraristika  – exotičtí plazi, obojživelníci a další terarijní živočichové

Chov drobných savců – hlodavci a příbuzní

Akvaristika  - akvarijní ryby a akvarijní živočichové

 2. Ekoklub – využití knihovny BIOS a internetu pro environmentální činnosti studentů v rámci studia s využitím knižních titulů v knihovně, nabídka je vhodná pro zpracovatele např.SOČ z oblasti EVVO a chovatelství. Pedagogové jsou absolventy přírodovědné fakulty UP a nabízí také konzultace z oborů biologie, ekologie, botaniky, zoologie, pěstitelství a ochrany přírody.

 Kontakt:

Středisko volného času ATLAS a BIOS, Přerov

Bezručova 12

750 02

tel. 604437685, 581735009, email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

                                                   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Provoz Ekoporadny - Pet poradny:

Po       10.00-18.00 hod.

Út        10.00-15.00 hod.

St        10.00-15.30 hod.

Pá       10.00-14.00 hod.

Po předchozí domluvě je možný i jiný čas

 

Informace