• A
  • A
  • A
  • homepage

Úvod » Galerie » Fotogalerie » Vystoupení na Horním náměstí

Vystoupení na Horním náměstí

 
V neděli 5. dubna jsme se již tradičně stali součástí pestrého programu na Horním náměstí. Během dopoledne se na pódiu vystřídalo více než 200 dětí, které nabídly divákům rozmanitou přehlídku hudby, zpěvu i tance. Program zahájila kapela G7, která navodila příjemnou atmosféru hned v úvodu celé akce, následovalo ukulelové vystoupení, a velký úspěch sklidily také pěvecké sbory Smíšek a Přerováček, jejichž písně rozezvučely celé náměstí. Nechyběla ani pohybová vystoupení dětí z gymnastických kroužků s jejich prázdninovou skladbou Konec doby ledové a také bohaté vystoupení taneční školy. Na pódiu se představily jak soutěžní, tak nesoutěžní skupiny a všichni jsme si to společně moc užili.
Nastavení souborů cookies
Tento web používá soubory cookie, které pomáhají fungování webu, zajištění bezpečnosti a také ke sledování vaší interakce s naším webem.  více informací
Přijmout nezbytné
Přijmout vše