Letošní finalisté soutěže Naší přírodou se 5.5. vypravili rovnou na dvě lokality. První byly Bílé Karpaty, kam jsme jeli převážně kvůli orchidejím. Bohužel sezóna v Karpatech byla zpožděná, tak jsme na rostliny neměli štěstí. Nicméně hmyzu jsme nachytali dost. Na druhé lokalitě NPR Váté písky jsme již byli úspěšnější. Nejen hmyz a rostliny, ale také plno ještěrek zelených. A aby toho nebylo málo, protáhli jsme si procházku až k přirozeným meandrům řeky Moravy.
Tento web používá soubory cookie, které pomáhají fungování webu, zajištění bezpečnosti a také ke sledování vaší interakce s naším webem. více informací