AKTUALITY

V průběhu měsíce září a října 2019 bude omezen provoz celého Žižkova náměstí týkající se vjezdu a parkování v důsledku opravy komunikací. Využijte parkování v přilehlých ulicích jako je ulice Želátovská a Gen. Janouška a dalších….

Dále Vás chceme informovat, že v příštím týdnu tj. od 7.9.2019 - 15.9.2019  v důsledku odstávky internetu, nebudou fungovat elektronické "Přihlášky online", pokud chcete děti přihlásit využijte papírové formy "Přihlášky", kterou naleznete ZDE.

Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vás a Vaše děti.

 

Vedení SVČ

Od r. 2018 Středisko volného času ATLAS a BIOS aktivně spolupracuje na projektu IKAP se Střední průmyslovou školou, Přerov:

 

 

Úterý 5. března 2019 proběhl ve znamení soutěže mladých talentů.

Číst dál...

 

Pro všechny, co nás chtějí poznat víc a nalézt pro sebe nebo své dítě nějakou zajímavou volnočasovou činnost, jsme :

Středisko volného času ATLAS A BIOS v Přerově - volnočasové zařízení Olomouckého kraje pro zájmové vzdělávání. Celoročně nabízíme spoustu prázdninových, víkendových aktivit a pestrou nabídku pravidelné zájmové činnosti nejen pro děti a mládež, ale i pro celé rodiny na celý školní rok.

Nabízíme kroužky, kurzy a kluby z oblasti kultury, tělovýchovy, taneční, ekologické a chovatelské, nabízíme výuku cizích jazyků nebo polytechnické činnosti. Mezi  naše základní cíle se řadí snaha ukázat cestu k aktivnímu trávení volného času, připomenout všem kdo na to zapomněli, že je nutné umět si i kvalitně odpočinout, vyrovnat jednostrannou zátěž, ukázat prospěšnost zájmových aktivit našim dětem.

o    Jsme Místní  centrum mezinárodního programu DofE Award

o    Jsme členy Sítě podpory nadání a pomáháme mladým lidem v cestě za poznáním

o    Máme pro Vás pestrou nabídku pravidelných i příležitostných činností po celý školní rok

o    Nabízíme návštěvu mini ZOO a spoustu ekologických a chovatelských činností v krásném přírodním areálu

o    Naši volnočasoví pedagogové často pomohou radou při starostech a péči o domácího mazlíčka v rámci PET poradny na ekologickém středisku BIOS

o    Nabízíme spolupráci na vedení kroužků a jiných aktivit zkušeným odborníkům z oboru i mládeži už od 15-ti let

Přijměte tedy naše srdečné pozvání od všech pracovníků SVČ nejen na naše místa zájmového vzdělávání, ale také na naše www.stránky s nabídkou a informacemi.

 

 

 

 

Informace

Aktuality